Rabo ClubSupport Campagne

Van 4 t/m 25 oktober kunnen leden van de Rabobank Noordenveld-West Groningen hun stem uitbrengen op verenigingen en stichtingen die zij een warm hart toedragen. Het door de Rabobank beschikbaar gestelde bedrag voor deze campagne wordt op basis van het aantal uitgebrachte stemmen per vereniging/stichting verdeeld.

 

Wie kunnen er stemmen?

Klanten (alleen natuurlijke personen) die lid zijn van Rabobank Noordenveld West Groningen kunnen hun stem uitbrengen. Ieder lid van de Rabobank ontvangt 3 stemmen die over verschillende verenigingen en instellingen verdeeld kunnen worden. Hoe meer stemmen, hoe meer financiele bijdrage vanuit de Rabobank.

U kunt stemmen op Rabo ClubSupport – Rabobank

Stemmen kan ook via de Rabo app !

 

We hopen veel stemmen van u te krijgen.